10 nejlepších salonů pro footjob masáž v Praze.

10 nejlepších salonů pro footjob masáž v Praze. lis, 16 2023

Objevte svět luxusu a relaxace u nohou

Myslím, že mnoho z nás by se shodlo na tom, že mít upravené a odpočaté nohy je pro pocit vlastní spokojenosti a pohody klíčové. Když mi Adam po náročné práci namasíruje chodidla, cítím se opravdu jako v ráji. Ale někdy si chci dopřát ještě něco víc, začastit se opravdu luxusní masáže od odborníků v krásném prostředí pražských salonů. Rozhodla jsem se tedy podělit o mé zkušenosti a doporučit vám 10 nejlepších salonů pro footjob masáž v Praze.

Oáza klidu a harmonie - Zen Asian Wellness

Pokud jste jako já a láká vás vůně exotických květin, jemná světla a nádherný výhled, Zen Asian Wellness je pro vás ten pravý. V tomto salonu se jako zákazník cítíte opravdu jako v ráji. Vše začíná teplým nápojem a končí skutečným uměním masáže nohou, kde se vám budou cítit jako peříčka. Jejich školení terapeuti vědí přesně, jak fungují reflexní zóny na nohou a jak na ně správně působit, aby vás celkově uvolnili a zbavili napětí.

Dům wellness - The Thai Spa

Spa bylo opravdu čisté a jejich služby byly na vysoce profesionální úrovni. Byla jsem nesmírně spokojena s masáží nohou a když jsem odešla, cítila jsem se jako bych právě vyšla z vířivky. Salon je vybaven nejnovějším zařízením pro péči o nohy, a to jak pro potřeby masáží, tak pro pedikúru.

Cílená péče pro vaše nohy - Foot Lab

V tomto salonu v Praze jsem si prvně uvědomila, jak důležitá je péče o naše nohy. Foot Lab je specializovaný salon na ošetřování chodidel a právě zde mi zkvalitnili mou rutinu péče o nohy. Během masáže nohou jsem se cítila, jako bych byla v oblaku a to je pocit, který bych vám ráda předala.

Exkluzivní atmosféra v klidném prostředí - Foot Relax

Foot Relax je další z salonů, který překročil všechna moje očekávání. Místo je nádherně zařízené, s něžnou hudbou a roztočenými svíčkami. Po masáži zde jsem se cítila jako znovuzrozená. Kuře vychlazené v ledové vodě by se zase rozmrzlo. Určitě doporučuji tomuto salonu udělat návštěvu.

Salon, který miluji - Sanatio SPA

Sanatio SPA to je pro mě doslovní význam slova "pohoda". Jejich maséři jsou velmi zdvořilí a odborně školení. Já osobně preferuji jemnější tlak při masáži, ale pokud máte raději silnější tlak, tak to pro ně také není problém. Každý klient zde dostává individuální přístup a to je sekret jejich úspěchu.

Nenechte se oklamat názvem - Masáže Všech Světů

V první chvíli jsem si myslela, že takový název je trochu přehnaný, ale masáže ve "Masáže Všech Světů" jsou opravdu z jiného světa. Prostory jsou velmi čisté a klidné, spolu s velmi odborným personálem, který je vždy připravený poskytnout pomoc a návrhy. Jejich footjob masáž je prostě nezapomenutelná.

Luxus na dosah - Nam Jai Thai Massage

Na první pohled mi Nam Jai Thai Massage připadal jako klenot skrytý na pražských ulicích. Jejich maséři jsou velmi dobře vyškoleni a zahlazují veškerý stres a napětí pomocí svých dovedných rukou. Tady jsem zažila jednu z nejlepších footjob masáží, jakou jsem kdy měla v Praze.

Krása a klid na jednom místě - Royal Thai Massages & Spa

Royal Thai Massages & Spa je pro mě opravdový královský salon. Jejich personál je neuvěřitelně kompetentní a profesionální, místo je dokonale čisté a má nádhernou atmosféru. K masáži nohou zde dokonce dostanete i speciální navlhčené ručníčky a teplý nápoj na závěr, což je opravdu skvělé.

Všechny tyto salóny ve městě Praha jsou pro mě skutečné oázy klidu a relaxace a já jim ráda svěřuji své chodidla, aby mě vždy nadchly svými službami. Doufám, že vás můj seznam salonů pro footjob masáže inspiruje k tomu, abyste si také dopřáli trochu luxusu a péče o své nohy.