Podmínky používání služby

čec, 15 2023

Úvodní ustanovení

Vítejte na webové stránce 'Milosovy Erotické Masáže', která poskytuje informace o salónech nabízejících erotické masáže v Praze. Tento dokument stanovuje podmínky, pod kterými můžete využívat naši webovou stránku a služby nabízené prostřednictvím ní. Užíváním této stránky potvrzujete, že jste si přečetli, porozuměli jste a plně souhlasíte s těmito podmínkami. Je důležité, abyste se seznámili s následujícími pravidly a postupy, které naše služby řídí, a to včetně, ale nejen, informací o ochraně osobních údajů, omezení odpovědnosti, uživatelských povinnostech a autorských právech. Pokud nesouhlasíte s některou částí těchto podmínek, měli byste z naší webové stránky okamžitě odejít a zanechat její užívání.

Služby a jejich využívání

Naše webová stránka je průvodcem světem erotických masáží, poskytujeme detailní informace o různých typech masáží, které jsou určeny k podpoře smyslnosti a posílení intimního zážitku. Na stránce naleznete přehled masážních salonů, jejich služeb, ceníky a kontaktní informace. Uživatelé stránky musí dodržovat všechny aplikovatelné zákony a předpisy. Naším záměrem je nabídnout uživatelům obsah pro dospělé v bezpečném a legálním rámci, přičemž uživatelé musí být starší 18 let. Užíváním našich služeb se zavazujete k etickému a zodpovědnému chování a respektování práv ostatních subjektů, včetně ochrany autorských práv a vlastnických informací prezentovaných na webu.

Ochrana osobních údajů

Naše stránka a služby jsou navrženy s ohledem na maximální ochranu vaší soukromosti a osobních údajů. Sbíráme pouze informace, které jsou nezbytné pro zajištění funkčnosti služby a jejích administrativních úkolů. Důrazně ochraňujeme osobní údaje našich uživatelů a jsme v souladu s platnými zákony o ochraně osobních údajů v České republice. Jakékoliv informace získané prostřednictvím naší webové stránky jsou používány v souladu s naší politikou ochrany osobních údajů a nebudou nikdy bez vašeho výslovného souhlasu předány třetím stranám.

Omezení odpovědnosti

Obsah prezentovaný na webových stránkách 'Milosovy Erotické Masáže' je pečlivě připravovaný a aktualizovaný s cílem poskytnout uživatelům relevantní a přesné informace. Přesto nemůžeme zaručit, že všechny informace jsou stoprocentně správné a aktuální v každém okamžiku. Vzhledem k povaze služeb, které naše stránka zastupuje, odmítáme jakoukoliv odpovědnost za přímé nebo nepřímé škody, které by mohly vzniknout z užívání těchto informací, a to včetně informací o třetích stranách a odkazech na zdroje mimo naše stránky. Uživatelé by měli vždy kontrolovat aktuálnost informací a při jakékoliv nejasnosti kontaktovat poskytovatele erotických masáží přímo.

Kontaktní informace a vlastník webu

Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky týkající se podmínek služby nebo jakéhokoliv obsahu našich stránek, neváhejte se na nás obrátit. Lze nás kontaktovat přes e-mail na [email protected]. Vlastníkem webové stránky je Lukáš Sedláček, kterého můžete kontaktovat na adrese Bauerova 527/10, 602 00 Brno-střed, Česká republika. Zavázali jsme se k transparentnosti a otevřenému dialogu s našimi uživateli a všechny dotazy a připomínky bereme velmi vážně.