Jak se připravit na BDSM masáž s partnerem

Jak se připravit na BDSM masáž s partnerem čec, 27 2023

Poznávání BDSM masáže

Přiznejme si to, všichni jsme slyšeli o BDSM a mnozí z nás jsou zvědaví na to, co to vlastně obnáší. Ale jak se připravit na BDSM masáž s partnerem? To je otázka, kterou si klade mnoho lidí. První věc, kterou musíte udělat, je pochopit, co BDSM znamená. BDSM je akronym pro Bondage, Dominance, Submission a Masochism. Ale nebojte se, to neznamená, že musíte být vždy svázaní nebo dominováni. Je to o vzájemné důvěře a otevřené komunikaci s partnerem.

Domluva pravidel hry

Domluva pravidel hry je klíčová před jakoukoliv BDSM aktivitou. Je důležité mít otevřenou a upřímnou komunikaci o vašich hranicích, touhách a obavách. A nezapomeňte, že BDSM je o vzájemném souhlasu. Je důležité, abyste oba souhlasili se vším, co se bude dít. A pokud něco nepůjde podle plánu, měli byste mít bezpečné slovo, které vše okamžitě zastaví.

Výběr správných pomůcek

Při přípravě na BDSM masáž je důležité vybrat správné pomůcky. Může to být cokoliv od svíček pro voskovou hru, různých druhů olejů a krémů až po různé druhy důtek a pout. Ale nezapomeňte, že nejdůležitější je vaše pohodlí. Takže pokud se necítíte pohodlně s některými pomůckami, není nutné je používat.

Techniky a praktiky BDSM masáže

Jakmile máte všechno připraveno, je čas se naučit některé techniky a praktiky BDSM masáže. Můžete začít něčím jednoduchým, jako je lehké svázání nebo blindfold, a pak postupně přidávat další prvky. Je důležité si uvědomit, že BDSM masáž by měla být především příjemná a relaxační zkušenost, takže nejlepší je držet se toho, co vám oběma vyhovuje.

Užívejte si to

A nakonec, nejdůležitější je užívat si to. BDSM masáž je o uvolnění, objevování nových zážitků a o posílení vztahu s vaším partnerem. Takže se snažte nechat všechny obavy stranou a jen si to užívejte. A kdo ví, možná objevíte novou stránku své sexuality, kterou jste nikdy předtím nevěděli, že máte.