Jak se naučit umění erotické masáže?

Jak se naučit umění erotické masáže? lis, 5 2023

Odkryjte tajemství erotické masáže

Na dnešním blogu se podíváme na to, jak se naučit umění erotické masáže. Jde o komplikovanou a hlavně časově náročnou techniku, která vyžaduje odvahu, důvtip a samozřejmě laskavou ruku. Takže pokud jste člověk, který se nezalekne výzvy, pokud jste průzkumník v oblasti sexuality a vztahů, jste na správném místě. Připravte si mýdlo na mytí těla, ručníky a svoji trpělivost - pojďme na to.

Co je to erotická masáž?

Při erotické masáži jde o mnoho více než jen o nahé dotyky a přítomnost nahého těla. Je to cesta, po které si oba partneři mohou prohloubit svou intimní blízkost, vzájemné porozumění, ale i svou sexuální energii. Může se to zdát jako něco příliš složitého, ale věřte mi - pokud to zvládnu já s Martinem, zvládnete to i vy!

Na co budete potřebovat přípravu?

Nejdříve je potřeba se dobře připravit. K erotickým masážím se nehodí jen tak nějaké prostředí. Přeci jen, jde o velmi intimní záležitost a tak nezbytnou součást tvoří příjemná atmosféra, svíčky, vůně, ale i vhodné podklady a oleje. Nezapomínejte, že dobrá příprava je polovinou úspěchu, takže si na to rozhodně udělejte čas.

Základní techniky a rady pro provádění masáže

Samotná masáž by neměla být zbrklá. Techniky jsou hojně a zachází od jemných dotyků, až po energické a hluboké masáže. Vždy se snažte poslouchat partnera, komunikovat s ním a držet tempo. A pokud jste jako já a zpočátku si s tím nevíte rady, nevěšte hlavu! Já jsem taky musela procházet obdobím pokusů a omylů, než jsem získala pocit pro správné techniky.

Jak zapojit partnera – jak pozvat na masáž?

Jednou z nejdůležitějších věcí je, jak správně zapojit partnera. Ať už páne, přestaňme dělat z toho velkou vědu! Jednoduše si sedněte k sobě, pohovořte o tom, co očekáváte, co se vám líbí a co ne. Musím říct, že když jsme s Martinem poprvé hovořili o erotických masážích, byl to pro nás oba skvělý zážitek a tak nějak nám přiblížil nový rozměr našeho vztahu.

Jak probíhá erotická masáž – důležité body

Předpokládám, že každý z vás už ví, že masáž není jen o tom, aby se druhému líbilo a užíval si to, ale i o tom, jak si masáž užijete vy. Masírování erogenních zón, romantická atmosféra, hra se smysly - to vše vás může přivést k intenzivnímu potěšení a úzkému propojení s partnerem.

Osobní zkušenost a tipy

Moji vlastní zkušenost s erotickými masážemi považuji za velmi pozitivní. Zjistila jsem, že mne naučilo být více vnímavá k Martinovým potřebám a přání, ale také jsem se naučila více o svém těle. Radím vám, abyste se nesnažili tuto techniku zvládnout hned od začátku. Je to umění a jako všechna umění, vyžaduje to praxi.

Můj manžel je sportovec, mnohokrát jsem ho masírovala po náročných trénincích. Ale erotická masáž… to je něco úplně jiného! To bylo úplné nové dobrodružství pro nás. Právě jsem se vrátila z cesty, kde jsem se dozvěděla hodně o různých typech masáží a chtěla jsem to vyzkoušet. No, a zrovna se naskytla skvělá příležitost. Koupila jsem nějaké oleje, zařídila večer jenom pro nás, bez Radima a našeho Barta. Byla to nezapomenutelná zkušenost, kterou bych rozhodně doporučila!

Důležité je také říci, že rozhodně není nutné se na erotickou masáž připravovat po fyzické i mentální stránce. Jakmile se do toho dostanete a začnete se uvolňovat, tělo samo začne reagovat na doteky a vše se stane přirozené.

A právě o tom je erotická masáž. O uvolnění, relaxaci a o oboustranném potěšení. To je umění jakékoliv masáže, ale u erotické masáže je to ještě o to silnější. Takže, pokud jste přemýšleli o tom, jak by to bylo vyzkoušet tuto techniku, tak vám z mé vlastní zkušenosti mohu říct: Rozhodně ano! Dokáže to přinést skutečnou revoluci do vašeho pokoje i do vašeho vztahu. Tak to zkuste. Třeba vás to naučí něco nového. Třeba vám to otevře nový rozměr v intimnosti. A třeba to bude jen krásná a příjemná zkušenost. Ale pokud to nezkusíte, nikdy se nedozvíte. Já se rozhodla a nebyla jsem zklamaná. Jak to bude u vás, to už je na vás.